Biblioteka - Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie

Dzień tygodnia Godzina
Poniedziałek 7:30-16:00
Wtorek 8:00-14:00

(bez wypożyczeń i zwrotów)

Czwartek 8:00-16:00
Piątek 7:30-14:00

Konkurs literacko-plastycznyogłoszenie konkursu literacko-plastycznego

Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 42 w Lublinie organizuje dla uczniów z klas 0, 1, 2 i 3 konkurs literacko-plastyczny pt. "Z Franklinem za pan brat"

Celem konkursu jest:

• promowanie czytelnictwa wśród uczniów
  • wspieranie dzieci w rozbudzaniu i podtrzymywaniu aktywności czytelniczej
  • rozwijanie wyobraźni i kreatywności twórczej
  • rozwijanie umiejętności plastycznych u dzieci
  • czerpanie satysfakcji z literacko-plastycznej rywalizacji rówieśniczej

Regulamin konkursu:

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów z klas 0 - 3 naszej szkoły. W oparciu o znajomość książek z serii „Franklin” należy zaproponować nowy tytuł dla książki z Franklinem i dowolną techniką samodzielnie wykonać projekt okładki dla tej książki.
Podpisaną na odwrocie pracę plastyczną w formacie A4 należy dostarczyć do biblioteki szkolnej w terminie do dnia 19 kwietnia 2024 r.
Rozstrzygnięcie konkursu zostanie przeprowadzone niezwłocznie po otrzymaniu prac, a wyniki będą ogłoszone na stronie internetowej naszej szkoły.
Na zwycięzców czekają nagrody, które zostaną przekazane na forum klasy.

Przekazanie prac na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych niezbędnych dla potrzeb konkursu oraz z przeniesieniem wszelkich praw do upublicznienia prac na pokonkursowej wystawie szkolnej i na stronie internetowej szkoły. Administratorem danych osobowych będzie SP nr 42 w Lublinie, 20-552, ul. Rycerska 9.
Przekazane prace przechodzą na własność organizatora konkursu i nie będą zwracane.

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie.