Helpdesk - Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie

HelpDesk

Zgłaszanie błędów za pomocą Systemu Zgłoszeń

Instrukcja zgłaszania błędów za pomocą Systemu Zgłoszeń

Po wybraniu odpowiedniego kontekstu osoby zgłaszającej, zostanie wyświetlony ekran logowania.
Jako nazwę użytkownika i hasło należy użyć poświadczeń, służących do logowania do udostępnionych aktualizacji np. dziennik elektroniczny, dotacje dla jednostek niepublicznych.
Po zalogowaniu do systemu zgłoszeń, automatycznie wyświetlany jest panel, w którym dokonywane są zgłoszenia – zakładka wykonaj zgłoszenie, znajdująca się na wstążce po lewej stronie okna.
Zgłoszenie może wykonać pracownik jednostki niepublicznej, rodzic (opiekun) lub uczeń szkoły.
Wybranie właściwego kontekstu ma wpływ na formularz zgłoszenia oraz aplikacje, z którymi użytkownik może mieć problem. Po wybraniu kontekstu, należy przycisnąć przycisk „przejdź do
formularza”